Неділя, 28 квітня

28 квітня

"Боруссія" знищила принципового суперника в дербі: відео

Дортмундська "Боруссія" розгромила "Шальке" в матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини з рахунком 4:0.

Рахунок у матчі був відкритий на 29-й хвилині. Після пасу Торгана Азара ворота гостей вразив Ерлінг Холанд. На 45-й хвилині рахунок став 2:0. Юліан Брандт кинув у прорив до штрафної "Шальке" Рафаеля Геррейру, який ударом у дальній кут пробив Маркуса Шуберта.

Після перерви господарі забили ще два м'ячі у ворота "Шальке". Спочатку результативним ударом відзначився Азар, а потім дубль зробив Геррейру.

ЧЕМПІОНАТ НІМЕЧЧИНИ

26-й тур

БОРУССІЯ Дортмунд - ШАЛЬКЕ - 4:0

Голи: Холанд, 29; Геррейру, 45; Азар, 48; Геррейру, 63.

Боруссія: Бюркі, Аканджи, Хуммельс, Піщек, Геррейру (Шмельцер, 87), Хакімі, Дахуд (Гьотце, 87), Ділейні (Балерді, 68), Азар (Санчо, 79), Брандт, Холанд.

Шальке: Шуберт, Сане, Тодібо (Бюргшталлер, 46), Маккенні, Настасіч, Очипка, Кенні (Вагнер, 87), Каліджурі (Міранда, 76), Сердар (Шопф, 73), Харіт, Раман (Матондо, 46).

У турнірній таблиці чемпіонату Німеччини "Боруссія" займає 2-е місце. В активі команди з Дортмунда 54 очки. "Шальке" знаходиться на 6-й позиції, набравши 37 очок.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в найсильнішому футбольному чемпіонаті прийняли важливе рішення щодо долі сезону.