НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

"Шахтар" розгромив скромного суперника в першому матчі після карантину

Донецький "Шахтар" провів перший контрольний матч після виходу з карантину. Під Києвом "гірники" грали проти лідера Першої ліги "Руху" і здобули перемогу з рахунком 4:1.

Цікаво, що першими рахунок відкрили саме футболісти "Руху", але потім пропустили чотири м'ячі, три з яких у другому таймі.

"Шахтар" - "Рух" - 4: 1

Голи: Соломон (10), Марлос (64, пен.), Коноплянка (72), Мораес (85) - Брікнер (9)

"Шахтар" (перший тайм): Трубін (Гриценко, 29), Додо, Вітао, Хочолава, Болбат, Маркос, Алан Патрік, Тете, Соломон, Тайсон, Фернандо (Сікан, 31).

"Шахтар" (другий тайм): П'ятов, Вакула, Кривцов, Матвієнко, А. Бондаренко, Степаненко, Піхаленок, Марлос, Коваленко, Коноплянка, Мораес.

"Рух": Бандура, Романюк, Дуць, Білий, Мисик, Копина, Мартинюк, Брікнер, Бойчук, Синиця, Біленький.

Повне відео матчу можна переглянути за посиланням.