Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

"Шахтар" знищив другого суперника перед надважливим матчем з "Динамо": відео

Донецький "Шахтар" розгромив "Оболонь-Бровар" у товариському матчі з рахунком 4:0.

Перший м'яч у грі був забитий вже на 9-й хвилині. Автором результативного удару став Алан Патрік. На 21-й хвилині Марлос подвоїв перевагу "гірників". Вже після перерви рахунок до крупного довів Маркос Антоніо. Всього через хвилину ще один гол, який став останнім у грі, забив Тете.

ШАХТАР - ОБОЛОНЬ-БРОВАР - 4:0

Голи: Алан Патрік, 9; Марлос, 21; Маркос Антоніо, 75; Тете, 76.

Шахтар: П'ятов, (Трубін, 46) Вакула (Додо, 46), Хочолава (Кривцов, 46), Вітао (Дентіньо, 77), Ісмаїлі (Болбат, 32), Степаненко (Маркос Антоніо, 46), Алан Патрік (Пихальонок, 46), Коваленко (Тете, 46), Тайсон (Соломон, 46), Марлос (Коноплянка, 46), Фернандо (Мораес, 32 (Сікан, 77)).

Нагадаємо, в першому матчі після карантину "Шахтар" розгромив "Рух" з рахунком 4:1.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що названо дату проведення матчу "Шахтар" - "Динамо".