Четвер, 2 травня

2 травня

Результат на користь "Динамо": "Зоря" зі скандалом програла в чемпіонаті України, відео

"Олександрія" обіграла "Зорю" у матчі 24-го туру чемпіонату України з рахунком 1:0.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Проте, більш небезпечно біля воріт суперника виглядала "Олександрія", яка не реалізувала кілька відмінних моментів.

Після перерви картина на полі не змінилася. Однак на 84-й хвилині становище гостей погіршилося - з поля за повторне попередження був вилучений Богдан Михайличенко. Перемогу ж "Олександрія" вирвала на 90+4-й хвилині завдяки спірному пенальті, який реалізував Дмитро Гречишкін.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

24-й тур

ОЛЕКСАНДРІЯ - ЗОРЯ Луганськ - 1:0

Гол: Гречишкін, 90+4 (з пенальті).

Олександрія: Паньків, Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошниченко, Ковалець, Гречишкін, Грицук (Банада, 56), Лучкевич (Шастал, 79), Сітало (Безбородько, 79), Третьяков (Задерака, 61).

Зоря: Махарадзе, Хомченовський (Громов, 74), Вернидуб, Чеберко, Михайличенко, Цвек, Ледньов (Абу Ханна, 89), Юрченко (Іванисеня, 89), Кочергін, Перович (Луньов, 74), Кабаєв (Тимчик, 61).

Вилучення: Михайличенко, 84 (повторне попередження).

"Зоря" займає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату України, набравши 46 очок. "Олександрія" знаходиться на п'ятому місці, маючи в активі на 3 очки менше.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в українському футбольному клубі виявлено спалах коронавірусу.