Неділя, 28 квітня

28 квітня

"Барселона" здобула важку перемогу над аутсайдером в чемпіонаті Іспанії: відеоогляд

У матчі 29-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на своєму полі обіграла "Леганес" з рахунком 2:0.

На 12-й хвилині гості були зобов'язані відкривати рахунок, але Лангле вибив м'яч з порожніх воріт після удару Герреро. "Барселона" зуміла забити гол в кінцівці першого тайму, відзначився Фаті з передачі Фірпо. В середині другого половини Грізманн замкнув простріл з флангу, але гол був відмінений через офсайд у Семеду. Через пару хвилин Мессі заробив пенальті і сам його реалізував.

"Барселона" продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії, випереджаючи на п'ять очок "Реал", у якого є гра в запасі. "Леганес" залишився в зоні вильоту на 19-му місці.

"Барселона" - "Леганес" - 2:0 (1:0)

Голи: Фаті (42), Мессі (69, з пенальті)

"Барселона": тер Штеген, Піке (Умтіті, 73), Фірпо, Лангле, Роберто (Семеду, 53), Бускетс (Відаль, 63), Артур (Пуч, 73), Ракітіч, Фаті (Суарес, 54), Мессі , Грізманн.

"Леганес: Куельяр, Тарін, Авазьєм, Сільва (Родрігес, 71), Бустінса, Ресио, Ерасо (Амаду, 63), Рубен Перес, Меса (Ассаль, 46), Руібаль, Герреро (Каррільо, 71).

Попередження: Бустінса (37), Рубен Перес (68), Авазьєм (82), Лангле (84), Пуч (84).

Раніше повідомлялося, що в 28-му турі чемпіонату Іспанії "Барселона" розгромила "Мальорку".