Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

"Барселона" вперше втратила очки після відновлення сезону: відеоогляд

У матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії "Севілья" і "Барселона" зіграли внічию з рахунком 0:0.

"Барселона" з перших хвилин заволоділа м'ячем, але небезпечні моменти виникали в основному після штрафних ударів у виконанні Мессі. На початку другого тайму Окампос наносив потужний удар в ближній кут, але тер Штеген встиг підставити руку і відбити м'яч. У кінцівці шанси були у обох команд. Спочатку Суарес пробив вище воріт після прострілу Альби, а потім Регілон з семи метрів колупнув м'яч в руки тер Штегену.

Таким чином, "Барселона" вперше втратила очки після відновлення сезону.

"Барселона" продовжує лідирувати в Прімері, випереджаючи "Реал" на три очки, але у королівського клубу є матч в запасі. "Севілья" залишилася на третьому місці.

У 31-му турі "Барселона" на своєму полі зіграє з "Атлетиком". Матч відбудеться 23 червня.

"Севілья" - "Барселона" - 0:0

"Севілья": Вацлік, Кунде, Регілон, Дієго Карлос, Навас, Хордан (Гудель, 69), Фернандо, Олівер Торрес (Банега, 46), Окампос (Васкес, 84), де Йонг (Ен-Несірі, 69), Ель-Хаддаді (Сусо, 59).

"Барселона": тер Штеген, Піке, Лангле, Альба, Семеду, Відаль (Грізманн, 77), Бускетс, Ракітіч (Пуч, 88), Суарес, Брейтуейт (Артур, 63), Мессі.

Попередження: Регілон (26), Піке (39), Бускетс (45), Фернандо (45), Банега (62).

Раніше повідомлялося, що в 29-му турі "Барселона" обіграла "Леганес".