Пʼятниця, 17 травня
  • НБУ:EUR 42.40

17 травня

"Манчестер Юнайтед" вирвав перемогу у ПСЖ в Лізі чемпіонів

Англійський "Манчестер Юнайтед" здобув важливу виїзну перемогу над ПСЖ у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Гра завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

Першими рахунок у матчі відкрили саме гості: Дьялло збив Марсьяля і Матеу Лаос призначив пенальті. Перший удар Бруну Фернандеша Навас потягнув, але при цьому голкіпер відступив від лінії воріт і "точку" довелося перебити. З другого разу португалець забив.

У другому таймі господарі поля все ж зрівняли рахунок, а зробили це вони зусиллями Марсьяля, який після кутового відправив м'яч у свої ворота.

Крапку в матчі поставив Рашфорд, який на 87-й хвилині зважився на дальній удар і м'яч залетів у дальній кут.

"ПСЖ" - "МЮ" - 1:2

Голи: Марсьяль, 55 (автогол) - Бруну Фернандеш, 23 (з пенальті), Рашфорд, 87

"ПСЖ": Навас - Флоренці (Дагба, 79), Дьялло, Кімпембе, Курзава (Баккер, 86) - Еррера (Рафінья, 79), Данилу Перейра, Гуйє (Кін, 46) - Ді Марія (Сарабія, 86), Мбаппе , Неймар

"МЮ": де Хеа - Туанзебе, Лінделеф, Шоу - Уан-Біссака, Мактоміней, Фред, Теллес (Погба, 67) - Бруну Фернандеш (ван де Бек, 88) - Марсьяль (Джеймс, 88), Рашфорд

Попередження: Неймар, 34, Данилу Перейра, 84, Кін, 90 - Мактоміней, 36, Туанзебе, 72