Понеділок, 6 травня

5 травня

4 травня

Футболіст збірної України влаштував гольову феєрію в Європі: відео

Нападник "Гента" і збірної України Роман Яремчук забив три голи у виїзному матчі 11-го туру чемпіонату Бельгії проти "Васланд-Беверена" (4:1).

Перший гол форвард забив на 29-й хвилині. Яремчук підхопив м'яч майже в центрі поля, обіграв суперника, увійшов в штрафний і точно пробив у дальній кут з лівої ноги. На 37-й хвилині українець замкнув простріл уздовж воріт, а перед самим свистком на перерву футболіст реалізував вихід сам на сам.

Таким чином, Яремчук зробив перший хет-трик у професійній кар'єрі. У нинішньому сезоні 24-річний українець провів за "Гент" 13 матчів у всіх турнірах, забив сім голів і віддав дві результативні передачі. Яремчук грає за збірну України з 2018 року, провів за неї 17 матчів і забив п'ять голів.

Раніше повідомлялося, що українець Артем Мілевський забив красивий гол у Білорусі.