• НБУ:EUR 42.15
НБУ:USD  39.40

13 травня

Команда Реброва ледь не створила гучну сенсацію в Лізі чемпіонів

Угорський "Ференцварош" в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді грав з "Ювентусом". Зустріч завершилася перемогою італійців з рахунком 2:1.

Цікаво, що господарі поля змогли вирвати бажану перемогу тільки під завісу зустрічі.

Першими в матчі забили саме підопічні українця Сергія Реброва. В середині першого тайму відзначився Узуні. Ще до свистка на перерву зусиллями Кріштіану Роналду італійці рахунок зрівняли.

У другому таймі "Ювентус" мав величезну перевагу, але забити зміг тільки за кілька хвилин до свистка про закінчення зустрічі. Відзначився Мората.

Після чотирьох турів угорський колектив набрав один бал. Стільки ж і у київського "Динамо", з яким "Ференцварош" буде визначати володаря третього рядка.

"Ювентус" Італія - "Ференцварош" Угорщина - 2:1 (1:1)

Голи: Узун, 19 - 0:1, Роналду, 35 - 1:1, Мората, 90+2 - 2:1

"Ювентус": Щесни, де Лігт, Данило, Алекс Сандро, Бентанкур, Куадрадо, Артур, Маккенна (Кулусевскі, 62), Федеріко Бернардескі (К'єза, 62), Роналду, Дібала (Мората, 62).

"Ференцварош": Дібус, Фрімпонг, Двалі, Блажіч, Хайстер, Нген (Болі, 70), Шигера, Зубков (Ізаел, 70), Сомаліу, Узуні, Ловренчіч.