Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

"Баварія" влаштувала гольову феєрію у чемпіонаті

У матчі 14-го туру чемпіонату Німеччини "Баварія" розгромила "Майнц" з рахунком 5:2. Після першого тайму мюнхенці програвали з різницею в два м'ячі, але в другій половині знищили суперника.

На 32-й хвилині рахунок відкрив Буркардт, а перед самим свистком на перерву перевагу гостів збільшив Хак. На початку другого тайму розрив в рахунку скоротив Кімміх, а через кілька хвилин рівновагу відновив Сане. На 70-й хвилині "Баварію" вивів вперед Зюле, а потім четвертий гол з пенальті забив Левандовські. Він же на 83-й хвилині встановив остаточний рахунок.

Завдяки перемозі "Баварія" з 33 очками повернулася на перше місце в турнірній таблиці Бундесліги.

"Баварія" - "Майнц" - 5:2 (0:2)

Голи: Кімміх (50), Сане (55), Зюле (70), Левандовскі (76, з пенальті, 83) - Буркардт (32), Хак (44)

"Баварія": Нойєр, Павар (Горетцка, 46), Боатенг (Зюле, 46), Алаба, Девіс, Толіссо (Дуглас Коста, 88), Кімміх, Мюллер (Шупо-Мотінг, 88), Левандовскі, Гнабрі (Мусіала, 76), Сане.

"Майнц": Дамен, Бросінскі (Штегер, 80), Хак, Сен-Жюст, Мвене (Папела, 89), Баррейро, Латцен, Боетіюс (Онісіво, 71), Фернандеш, Квайсон (Салаї, 89), Буркардт (Матета, 80).

Попередження: Боатенг (32), Боетіюс (60), Алаба (62).