Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

"Кленові листки" принизили Росію в півфіналі чемпіонату світу: відеоогляд

У півфінальному матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею U20 збірна Канади розгромила команду Росії з рахунком 5:0. Зустріч відбулася в Едмонтоні (Канада) на арені Rogers Place.

Рахунок був відкритий вже на першій хвилині матчу, відзначився Алекс Ньюхук. Канадець так потужно кинув, що шайба вискочила з воріт і команди деякий час продовжували грати, до тих пір, поки взяття воріт не було зафіксовано за допомогою відеоповтору. На 10-й хвилині перевагу канадців збільшив Коннор Макмайкл, переправивши шайбу в порожні ворота. В кінці першого періоду рахунок до крупного довів Коул Перфетто, реалізувавши більшість. На 24-й хвилині четверту шайбу закинув Брейден Шнайдер, знявши практично всі питання про переможця матчу. У кінцівці другого періоду росіянам вдалося вразити ворота суперника, але гол був відмінений через офсайд. У кінцівці матчу остаточний рахунок встановив Ділан Козенс.

Канада U-20 - Росія U-20 - 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Голи: Ньюхук (1), Макмайкл (10), Перфетто (15), Шнайдер (24), Козенс (58)