Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

"Барселона" програла феєричну битву за Суперкубок: відеоогляд

У фінальному матчі за Суперкубок Іспанії "Барселона" програла "Атлетіку" з рахунком 2:3. Зустріч відбулася в Севільї на стадіоні "Ла Картуха".

У кінцівці першого тайму рахунок відкрив Грізманн, який добив м'яч у ворота після того, як захисники заблокували удар Мессі. Втім, вже в наступній атаці каталонці помилилися в обороні і Де Маркос відновив рівновагу. На 56-й хвилині Гарсія ударом головою відправив м'яч у ворота "Барселони", але гол був відмінений через офсайд. На 77-й хвилині Грізманн знову вивів "Барселону" вперед, замкнувши простріл з флангу. Здавалося, що каталонський клуб здобуде перемогу, але в кінцівці зустрічі Вільялібре після навісу з флангу зрівняв рахунок і перевів матч у додатковий час. На 93-й хвилині переможний гол забив Вільямс, якому вдався приголомшливий удар з 17 метрів. У кінцівці зустрічі не витримали нерви у Мессі, який вдарив суперника по обличчю і отримав червону картку.

"Барселона" - "Атлетік" - 2:3 (1:1)

Голи: Грізманн (40, 77) - Де Маркос (42), Вільялібре (90), Вільямс (93)

"Барселона": тер Штеген, Дест (Мінгеса, 46), Араухо, Лангле (Трінкау, 105), Альба, де Йонг, Бускетс (Пуч, 97), Педрі (Пьянич, 88), Дембеле (Брейтуейт, 88), Мессі , Грізманн.

"Атлетік": Симон, Баленсіага (Лекуе, 83), Йерай Альварес, Мартінес (Нуньєс, 95), Де Маркос, Рауль Гарсія (Вільялібре, 83), Дані Гарсія, Муніаін, Венседор (Весга, 81), Капа (Беренгер, 81), Вільямс (Морсільо, 105).

Попередження: Лангле (11), Дані Гарсія (67), Вільялібре (109), Морсільо (110), Альба (114).

Вилучення: Мессі (120).

Раніше повідомлялося, що "Барселона" перемогла "Реал Сосьєдад" в півфіналі Суперкубка Іспанії.