Пʼятниця, 10 травня

10 травня

Названо склад збірної України на чемпіонат світу з біатлону

Тренерський штаб збірної України з біатлону визначився зі складом на чемпіонаті світу, який пройде з 10 по 21 лютого в Поклюці (Словенія).

Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Жіночий склад збірної України представлений Юлією Джимою, Дариною Блашко, Оленою Підгрушною, Валентиною Семеренко, Вітою Семеренко і Анастасією Меркушіною. У чоловічу збірну потрапили Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Артем Тищенко та Богдан Цимбал.

Результати етапів чемпіонату світу підуть в загальний залік Кубка світу.

Нагадаємо, що в 2019 році Підручний став першим чемпіоном світу в історії українського чоловічого біатлону. Дівчата вигравали золоті медалі шість разів: Олена Зубрилова (4), Валя Семеренко (1) і Олена Підгрушна (1).

Раніше повідомлялося, що збірна України зайняла 4 місце в загальному заліку чемпіонату Європи з біатлону.