Понеділок, 6 травня

6 травня

5 травня

Ювентус - Порту: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" обіграв "Порту" з рахунком 3:2, але португальський клуб пройшов до чвертьфіналу, так як забив більше голів на виїзді за сумою двох зустрічей.

У першому таймі рахунок з пенальті відкрив Сержіу Олівейра. На початку другої половини зустрічі рівновагу відновив К'єза, який незабаром вивів туринський клуб вперед. У додатковий час рахунок зрівняв Олівейра, але через пару хвилин Рабьо приніс "Ювентусу" перемогу в матчі, але не в двоматчевому протистоянні.

"Ювентус" Італія - "Порту" Португалія - 3:2 (0:1) - перший матч - 1:2

Голи: К'єза (49, 63), Рабьо (117) - Олівейра (19, з пенальті, 115)

"Ювентус": Щесни, Демірал, Бонуччі (де Лігт, 75), Алекс Сандро, Рабьо, Куадрадо, Ремзі (Маккенні, 75), Артур, К'єза, Роналду, Мората.

"Порту": Маркезін, Пепе, Санусі (Діас, 71), Мбемба, Манафа, Сержіу Олівейра, Урібе, Корона, Отавіо (Сарр, 62), Марега, Таремі.

Вилучення: Таремі (54)