Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

"Реал" здобув яскраву перемогу над "Ліверпулем" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський "Реал" обіграв "Ліверпуль" з рахунком 3:1.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу "Реал" - "Ліверпуль".

Початок зустрічі пройшов в досить рівній боротьбі, але поступово "Реал" захопив ініціативу. В середині тайму Вінісіус після класної передачі Крооса вискочив сам на сам і точним ударом відкрив рахунок. На 36-й хвилині Александер-Арнольд допустив грубу помилку при передачі назад, Асенсіо перехопив м'яч, увірвався в штрафний і з двох ударів переграв Аліссона.

На початку другого тайму "Ліверпуль" пішов вперед і швидко скоротив відставання в рахунку, відзначився Мохамед Салах, який вразив ворота "Реала" ударом з близької відстані. Втім, в середині тайму королівський клуб знову довів розрив до двох м'ячів. Дубль зробив Вінісіус, який забив гол після передачі Модріча.

Реал - Ліверпуль: відео голів

Матч-відповідь відбудеться в Ліверпулі 14 квітня.

"Реал" Іспанія - "Ліверпуль" Англія - 3:1 (2:0)

Голи: Вінісіус (27, 65), Асенсіо (36) - Салах (51)

"Реал": Куртуа, Начо, Менді, Мілітао, Васкес, Модріч, Каземіро, Асенсіо (Вальверде, 70), Кроос, Вінісіус Жуніор, Бензема.

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнолд, Філліпс, Робертсон, Кабак (Фірміно, 81), Мане, Вейналдум, Діогу Жота (Шакірі, 81), Фабіньо, Салах, Кейта (Тіаго Алькантара, 42).

Попередження: Мане (39), Васкес (49), Тіаго Алькантара (56), Александер-Арнолд (83).