Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Черговий тріумф України в Москві: українець знищив росіян на чемпіонаті Європи

Українець Дмитро Чумак став переможцем чемпіонату Європи з важкої атлетики. Змагання проходять в Москві.

Чумак зайняв перше місце в сумі двоєборства (407 кг) і поштовху (226 кг). У боротьбі за перше місце український силач випередив представників Болгарії та Росії. За регламентом турніру золоті медалі вручаються за перемогу в кожному виді програми.

Таким чином, українські важкоатлети завоювали на чемпіонаті Європи в Москві вже 14 медалей, серед яких 10 золотих і 4 бронзових.

30-річний Чумак є уродженцем Скадовська і виступає у ваговій категорії до 109 кг.

Раніше повідомлялося, що українка Ірина Деха з Харкова змусила росіян слухати гімн України, завоювавши золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві.