Субота, 27 квітня

27 квітня

ПСЖ в драматичній боротьбі пройшов "Баварію" і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ на своєму полі програв "Баварії" з рахунком 0:1, але за сумою двох зустрічей пробився до півфіналу.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу ПСЖ - Баварія.

На самому початку матчу відзначитися міг Мбаппе, але м'яч після його удару з гострого кута пройшов поруч зі штангою. В середині тайму три прекрасних шанса упустив Неймар. Спочатку він вийшов сам на сам, але не зміг переграти Нойєра, потім з-за штрафного пробив у поперечину, після чого знову вийшов сам на сам, але пробив у штангу. Розплата настала на 40-й хвилині, Шупо-Мотінг добив м'яч у ворота після того, як Навас відбив удар у виконанні Алаби. У другому таймі "Баварія" безперервно атакувала, створила кілька небезпечних моментів, але рахунок так і не змінився.

ПСЖ - Баварія: відео голу

У півфіналі ПСЖ зіграє з переможцем пари "Боруссія" Дортмунд - "Манчестер Сіті" (перший матч - 1:2).

ПСЖ Франція - "Баварія" Німеччина - 0:1 (0:0) - перший матч - 3:2

Гол: Шупо-Мотінг, 40

ПСЖ: Навас, Дагба, Діалло (Баккер, 58), Кімпембе, Паредес, Данилу Перейра, Гуйє, Дракслер (Кін, 73), Ді Марія, Мбаппе, Неймар.

"Баварія": Нойєр, Боатенг, Люка Ернандес, Павар, Алаба, Мюллер, Кімміх, Коман, Сане, Шупо-Мотінг, Девіс (Мусіала, 71).