Субота, 4 травня

3 травня

Канадський пілот "Формули-1" принизив російського гонщика-мажора під час гонки: відео

Канадський пілот команди Формули-1 Aston Martin Ленс Стролла показа непристойний жест на адресу російського гонщика команди Haas Микити Мазепина під час кваліфікації на Гран-прі Іспанії.

Відео опублікував канал F1WOW в YouTube.

Стролл показав Мазепину середній палець в той момент, коли обганяв його. Під час кваліфікаційного заїзду росіянин потрапив в скандал, так як заблокував пілота McLaren Ландо Норріса. За це Мазепин отримав один штрафний бал.

Переможцем Гран-прі Іспанії став діючий чемпіон світу Льюїс Гамілтон, а Мазепин зайняв передостаннє, 19-е місце.

22-річний Мазепин в минулому сезоні виступав у Формулі-2 і зайняв п'яте місце в чемпіонаті. У Haas йому вдалося потрапити завдяки тому, що спонсором команди стала російська компанія "Уралкалий", власником якої є батько гонщика бізнесмен Дмитро Мазепин. У Формулі-1 російський пілот в першій гонці вилетів вже на першому колі, на другому етапі зайняв 17 місце, а на третьому - 19-е.

Раніше повідомлялося, що фанати висміяли черговий провал Мазепина.