Четвер, 2 травня

2 травня

Динамо - Зоря - 1:0 відео голу

У фінальному матчі Кубка України "Динамо" обіграло "Зорю" з рахунком 1:0 і стала володарем трофея.

Єдиний гол на 98-й хвилині забив Віктор Циганков, який замкнув простріл у виконанні Жерсона Родрігеша. Через кілька хвилин Циганков міг збільшити розрив у рахунку, але не реалізував пенальті.

"Динамо" виграло Кубок України в 13-й раз в історії і наздогнало за цим показником донецький "Шахтар".

"Динамо" - "Зоря" - 1:0 (0:0)

Гол: Циганков (98)

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко (Караваєв, 11), Буяльський (Гармаш, 114), Шапаренко, Циганков, Сидорчук, Родрігеш (Де Пена, 118), Бесєдін.

"Зоря": Василь, Вернидуб, Леовіжілдо, Фаворов, Іванисеня, Кочергін, Хомченовський (Цвек, 117), Юрченко, Назарина (Саядманеш, 63), Кабаєв (Гладкий, 82), Громов (Шахаб, 90+3).

Попередження: Вернидуб (14), Шапаренко (35), Юрченко (52), Кендзьора (67), Кочергін (75), Сидорчук (90+2), Саядманеш (90+2), Жуніньо (90+4), Іванисеня (111).