Четвер, 2 травня

1 травня

"Динамо" перемогло "Зорю" в битві за Кубок України: відеоогляд

У фінальному матчі Кубка України київське "Динамо" обіграло луганську "Зорю" з рахунком 1:0 і стало володарем трофея.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Динамо - Зоря.

На початку матчу "Динамо" втратило одного з лідерів. Миколенко травмував руку в боротьбі з Громовим і змушений був залишити поле. В середині тайму хороший момент мав Буяльський, але м'яч після його удару з 15 метрів пролетів вище воріт. В кінці тайму команди обмінялися нереалізованими моментами. Спочатку Василь в красивому стрибку відбив удар Бесєдіна, а потім Фаворов з близької відстані пробив головою повз ворота.

На початку другого тайму Шапаренко ледь не створив шедевр. Хавбек киян обіграв трьох суперників, увійшов в штрафний і класно пробив, але м'яч потрапив у поперечину. Потім прекрасний шанс мав Бесєдін, але форвард з 11 метрів пробив повз ворота. Незабаром Бесєдін знову бив небезпечно, але "Зорю" врятував Василь. Команди так і не зуміли відзначитися в основний час і матч перейшов в овертайм.

На 96-й хвилині Василь знову врятував свою команду, відбивши небезпечний удар Циганкова. Втім, через пару хвилин голкіпер "Зорі" вже нічим не міг допомогти своїй команді після удару Циганкова з близької відстані. Незабаром у Циганкова був прекрасний шанс збільшити перевагу киян, але хавбек "Динамо" з пенальті не зміг переграти Василя. У другому таймі додаткового часу хороші моменти упустили Буяльський і Циганков. "Зоря" намагалася атакувати, але не зуміла створити нічого небезпечного біля воріт киян.

Динамо - Зоря: відео голу

"Динамо" виграло Кубок України в 13-й раз в історії і наздогнало за цим показником донецький "Шахтар".

"Динамо" - "Зоря" - 1:0 (0:0)

Гол: Циганков (98)

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко, Буяльський, Шапаренко, Циганков, Сидорчук, Родрігеш, Бесєдін.

"Зоря": Василь, Вернидуб, Леовіжілдо, Фаворов, Іванисеня, Кочергін, Хомченовський, Юрченко, Назарина, Кабаєв, Громов.