Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

"Вільярреал" в феєричної серії пенальті виграв Лігу Європи: відеоогляд

У фінальному матчі Ліги Європи іспанський "Вільярреал" в серії пенальті переміг англійський "Манчестер Юнайтед" і став переможцем турніру.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Вільярреал - Манчестер Юнайтед.

Поєдинок пройшов у дуже запеклій боротьбі і практично без гольових моментів. На 29-й хвилині рахунок відкрив Жерар Морено, який замкнув навіс зі стандарту. Манкуніанці зуміли відігратися на початку другого тайму. Після навісу в штрафний м'яч відскочив до Кавані і уругваєць з близької відстані вразив ворота.

Вільярреал - Манчестер Юнайтед: відео голів

Основний і додатковий завершилися внічию, тому команди перейшли до серії пенальті. Всі польові гравці забили свої удари, а дуель воротарів виграв Рульї.

"Вільярреал" вперше в своїй історії виграв Лігу Європи.

"Вільярреал" Іспанія - "Манчестер Юнайтед" Англія - 1:1 (1:0), по пенальті - 11:10

Голи: Жерар Морено (29) - Кавані (55)

"Вільярреал": Рульї, Фойт (Перес, 88), Пау Торрес, Рауль Альбіоль, Педраса (Альберто Морено, 88), Пареха, Піно (Пако Алькасер, 77), Трігерос (Мойсес Гомес, 77), Капу (Раба, 120 ), Бакка (Коклен, 60), Жерар Морено.

"Манчестер Юнайтед": Де Геа, Ван-Біссака (Мата, 120), Шоу, Байї (Туанзебе, 116), Лінделеф, Бруну Фернандеш, Погба (Джеймс, 115), Мактоміні (Теллес, 120), Кавані, Грінвуд (Фред , 100), Решфорд.

Попередження: Капу (54), Байї (82), Фойт (84), Кавані (113).