Субота, 4 травня

3 травня

Україна знищила команду улюбленого курорту українців перед стартом Євро-2020: відеоогляд

Збірна України в товариському матчі розгромила національну команду Кіпру з рахунком 4:0. Зустріч відбулася в Харкові на стадіоні "Металіст".

Українці захопили ініціативу з перших хвилин, але гостям протягом тривалого часу вдавалося зберігати свої ворота в недоторканності. На 36-й хвилині Панайоту збив Зубкова в своєму штрафному, отримав червону картку, а також в ворота кіпріотів був призначений пенальті. Рахунок ударом з 11-метрової позначки відкрив Ярмоленко. У кінцівці тайму арбітр призначив ще один 11-метровий у ворота гостей, але на цей раз за гру рукою. Цього разу пенальті реалізував Зінченко. У другому таймі рахунок до розгромного довели Яремчук і Ярмоленко.

Матч з Кіпром став для України останньою репетицією перед Євро-2020.

Збірна України на європейській першості стартує 13 червня матчем з національною командою Нідерландів. 17 червня українці зустрінуться з Північної Македонією, а 21-го зіграють зі збірною Австрії.

Україна - Кіпр - 4:0 (2:0)

Голи: Ярмоленко (37, з пенальті, 65), Зінченко (45, з пенальті), Яремчук (59)

Україна: П'ятов, Забарний, Матвієнко (Караваєв, 61), Кривцов, Соболь, Макаренко (Степаненко, 46), Зінченко, Зубков (Марлос, 46), Малиновський (Судаков, 67), Ярмоленко (Шапаренко, 70), Яремчук (Бесєдін , 67).

Кіпр: Панагі, Сотіріу, Каро, Іоанну, Авраам (Кусулос, 46), Кір'яков (Захаров, 69), Піттас (Лоізу, 85), Артіматас (Гогіч, 78), Папуліс (Кастанос, 61), Еліа (Христофі, 46 ), Панайоту.

Вилучення: Панайоту (36).

1-й тайм

2-й тайм

Раніше повідомлялося, що Україна обіграла Північну Ірландію в товариському матчі.