Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

Бельгія знищила Росію в матчі Євро-2020 в Санкт-Петербурзі

У матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи Бельгія розгромила Росію з рахунком 3:0. Зустріч відбулася в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Газпром Арена".

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Бельгія - Росія.

На початку зустрічі рахунок відкрив Лукаку, який скористався помилкою Семенова і з близької відстані переграв голкіпера. Потім два хороших моменти мав Торган Азар, але спочатку пробив вище воріт, а потім його удар відбив воротар. На 34-й хвилині помилився Шунін, відбивши м'яч прямо на ногу Меньє, який вразив порожні ворота. На початку другого тайму росіяни намагалися атакувати, але створити небезпечні моменти їм не вдалося. У кінцівці зустрічі Лукаку увірвався в штрафний і точно пробив в ближній кут.

Бельгія - Росія: відео голів

У 2-му турі Бельгія зіграє з Данією, а Росія зустрінеться з Фінляндією.

Бельгія - Росія - 3:0 (2:0)

Голи: Лукаку (10, 88), Меньє (34)

Бельгія: Куртуа, Боята, Вертонген (Вермален, 77), Алдервейрелд, Кастаньо (Меньє, 27), Тілеманс, Дендонкер, Азар, Карраско (Прат, 77), Лукаку, Мертенс (Азар, 72).

Росія: Шунін, Фернандес, Джикия, Жирков (Караваєв, 43), Семенов, Головін, Баринов (Дівєєв, 46), Зобнин (Мухін, 63), Кузя (Черишев, 29; Міранчук, 63), Оздоєв, Дзюба.