Неділя, 19 травня
  • НБУ:EUR 42.45

19 травня

З 50 метрів: чеський футболіст забив гол-шедевр на Євро-2020, відео

Нападник збірної Чехії Патрік Шик забив приголомшливий за красою гол у матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи з національною командою Шотландії.

На 52-й хвилині Шик побачив, що воротар шотландців Девід Маршалл далеко вийшов з воріт, і чудовим ударом перекинув м'яч через нього. Маршалл намагався повернутися в ворота і відчайдушному кидку врятувати свою команду, але не дотягнувся до м'яча. Гол Шика зробив рахунок 2:0. Варто відзначити, що Шик також забив і перший гол у матчі. Форвард відзначився на 42-й хвилині.

25-річний Шик виступає за німецький клуб "Баєр". Раніше він грав за такі відомі клуби, як "Рома" і "РБ Лейпциг". За збірну Чехії зіграв 27 матчів і забив 14 голів.

Раніше повідомлялося, що Ярмоленко забив вражаючий гол в матчі з командою Нідерландів.