НБУ:USD  40.85

5 жовтня

4 жовтня

У стилі Мессі: Ярмоленко забив супергол на Євро-2020, відео

Нападаючий збірної України Андрій Ярмоленко забив приголомшливий за красою гол у матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи з командою Нідерландів (2:3).

На 75-й хвилині Ярмоленко обігрався з Романом Яремчуком та з-за меж штрафного майданчика завдав чудовий удар з лівої ноги в дальній верхній кут воріт голландців. Відчайдушний кидок голкіпера лише додав краси голу. Гол Ярмоленко зробив рахунок 1:2 і повернув українців у гру. Через кілька хвилин Яремчук ударом головою зрівняв рахунок. Втім, утримати нічийний результат українцям не вдалося. У кінцівці зустрічі перемогу Нідерландам приніс Думфріс.

У другому турі Україна зіграє з Північною Македонією, а Нідерланди зустрінуться з Австрією. Матчі відбудуться 17 червня.

Раніше повідомлялося, що Англія обіграла Хорватію в матчі Євро-2020.