Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

За крок від вильоту: Туреччина сенсаційно програла другий матч на Євро-2020, відеоогляд

У матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірна Туреччини програла команді Вельсу з рахунком 0:2.

Рахунок був відкритий в кінці першого тайму. Бейл класним пасом вивів сам на сам Ремзі, який переграв голкіпера. На 61-й хвилині валлійці могли збільшити розрив у рахунку, але Бейл не реалізував пенальті. У Туреччині був шанс зрівняти рахунок на 89-й хвилині, але Ворд відбив удар Демірала в упор після навісу з кутового. На останній хвилині другий гол забив Робертс.

Вельс, набравши чотири очки в двох матчах, практично гарантував собі вихід в плей-офф. Туреччина з нулем очок і різницею м'ячів 0:5 має примарні шанси на вихід з групи.

У заключному турі Вельс зіграє з Італією, а Туреччина зустрінеться зі Швейцарією.

Туреччина - Вельс - 0:2 (0:1)

Голи: Ремзі (42), Робертс (90+5)

Туреччина: Чакир, Айхан, Челік, Мераш (Мюльдюр, 73), Сеюнджю, Ундер (Кахведжі, 83), Йокушлу (Демірал, 46), Чалханоглу, Туфан (Язиджі, 46), Йилмаз, Караман (Дервішоглу, 75).

Вельс: Ворд, Робертс, Родон, Девіс, Міфем, Аллен (Ампаду, 73), Моррелл, Бейл, Ремзі (Вілсон, 85), Джеймс, Мур.