Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Від розпачу до божевільної радості: фанат збірної Швейцарії підкорив мережу своїми емоціями в матчі Євро-2020, відео

Вболівальник збірної Швейцарії продемонстрував неймовірні емоції в кінцівці матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи з Францією (3:3, по пенальті 5-4).

Відео опублікував офіційний Twitter-аккаунт УЄФА.

"Всі емоції за одну хвилину", - йдеться в описі відео.

Спочатку за рахунку 2:3 гол забив Гаврановіч, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд. Швейцарець в розпачі схопився руками за футболку. Втім, незабаром Гаврановіч забив ще один гол, який був зарахований і перевів матч у додатковий час. Вболівальник відсвяткував гол вже без футболки і його обличчя виражало шалений захват.

Швейцарія в матчі з Францією відкрила рахунок в першому таймі, але в другій половині забила три голи поспіль. У кінцівці зустрічі швейцарці забили два голи і перевели гру в овертайм, в якому команди обійшлися без голів. У серії пенальті сильнішою виявилася Швейцарія завдяки промаху одного з лідерів французів Киліана Мбаппе.