Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Чехія - Данія: відео голів

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи Данія обіграла Чехію з рахунком 2:1 і вийшла до півфіналу.

Данці відкрили рахунок на початку зустрічі. Ділейні після подачі з кутового несподівано опинився в повній самоті і точно пробив головою. У кінцівці тайму Данія збільшила розрив у рахунку. Меле прорвався по флангу і навісив в штрафну, а Дольберг з близької відстані переправив м'яч у ворота. На початку другого тайму чехам вдалося скоротити розрив у рахунку. Після навісу з флангу Шик в дотик переправив м'яч у дальній кут.

У півфіналі Данія зіграє з переможцем матчу Україна - Англія.

Чехія - Данія - 1:2 (0:2)

Голи: Шик (49) - Ділейні (5), Дольберг (42)

Чехія: Вацлік, Челюстка (Брабец, 65), Боржил, Калас, Цоуфал, Шевчик (Даріда, 79), Голеш (Янкто, 46), Соучек, Барак, Масопуст (Крменчік, 46), Шик (Видра, 79).

Данія: Шмейхель, Ларсен (Васс, 71), К'єр, Вестергор, Меле, Ділейні (Йенсен, 81), Хейбьерг, Дамсгор (Нергор, 60), Крістенсен (Андерсен, 81), Дольберг (Поульсен, 59), Брейтуейт.

Попередження: Крменчік (84), Калас (86).