Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Казка закінчилася: Україна з розгромом вилетіла з Євро-2020

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи Україна програла Англії з рахунком 0:4 і завершила виступи на турнірі.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Україна - Англія.

Українці вкрай невдало розпочали матч. Вже на 4-й хвилині Кейн в штрафному отримав пас від Стерлінга і з близької відстані переправив м'яч у ворота. На 17-й хвилині шанс зрівняти рахунок мав Яремчук, але його удар з гострого кута відбив Пікфорд. На початку другого тайму англійці подвійним ударом послали українців в нокаут. Спочатку Магуйар після навісу зі штрафного забив другий гол, а потім Кейн після навісу з флангу довів рахунок до розгромного. Остаточний рахунок встановив Хендерсон, який забив після навісу з кутового.