Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Україна - Англія: відео голів

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу Україна програла Англії з рахунком 0:4 і вилетіла з турніру. Зустріч відбулась в Римі на стадіоні "Олімпіко".

Рахунок був відкритий вже на 4-й хвилині. Стерлінг класним пасом знайшов у штрафному Кейна і форвард ударом в падінні переправив м'яч у ворота. На початку другого тайму українці отримали подвійний удар. Спочатку Магуайр після подачі зі штрафного головою пробив точно в ціль, а потім Кейн також головою розстріляв Бущана. В середині тайму четвертий гол забив Гендерсон, який також точно пробив головою.

УКРАЇНА - АНГЛІЯ - 0:4 (0:1)

Голи: Кейн (4, 50), Магуйар (46), Гендерсон (63)

Україна: Бущан, Миколенко, Кривцов (Циганков, 36), Забарний, Караваєв, Зінченко, Сидорчук (Макаренко, 64), Ярмоленко, Шапаренко, Матвієнко, Яремчук.

Англія: Пікфорд, Магуайр, Вокер, Стоунз, Шоу (Тріпп'єр, 65), Філліпс (Беллінгем, 65), Райс (Гендерсон, 57), Санчо, Маунт, Стерлінг (Решфорд, 65), Кейн (Келверт-Льюин, 73) .