Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Далі - тільки краще: Зеленський відреагував на розгромну поразку збірної України в 1/4 фіналу Євро-2020

Президент України Володимир Зеленський відреагував на поразку збірної України від Англії (0:4) в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи.

Коментар глава держави написав у своєму Twitter.

"Хлопці, ви довели, що вмієте битися нарівні з найкращими, що маєте сталевий характер, вмієте надихати й об'єднувати навколо себе всю країну. Дякую за цей чемпіонат і певен, що далі – тільки краще! Обіймаю кожного з вас від усіх українців! Слава Україні!" - написав Зеленський.

Українці невдало розпочали матч, пропустивши гол вже на четвертій хвилині, а в другій половині зустрічі англійці забили ще три голи.

Варто зазначити, що для збірної України вихід до чвертьфіналу чемпіонату Європи став найкращим досягненням в історії.

Раніше повідомлялося, що поліція Миколаївській області та ансамбль "Південний Патруль" записали пісню на підтримку збірної України.