• НБУ:EUR 42.40

18 травня

17 травня

Українські спортсмени "застрелилися" у першому змаганні на Олімпіаді

Українські спортсменки невдало виступили в кваліфікаційних змаганнях Олімпійських ігор у стрільбі з лука.

Найкращою серед українок стала Вероніка Марченко, яка набрала 635 очок і посіла лише 35 місце. Анастасія Павлова виявилася на 41-й позиції з 631 очком, а Лідія Січенікова - на 54-й з 623 очками. У командних змаганнях українки стали 11 серед 12 збірних. Серед чоловіків найкращим став Олексій Гунбін, який з 656 очками фінішував на 28 місці.

Незважаючи на невдалі результати, українські спортсменки пройшли кваліфікацію і виступлять в плей-офф. Але при цьому Україна не потрапила в турнір мікст-збірних. Сумарний результат Гунбіна і Марченко став 18-м, а в турнір проходять 16 змішаних команд.

Раніше повідомлялося, що організатори Олімпійських ігор в Токіо "повернули" Україна півострів Крим.