• НБУ:EUR 42.50
НБУ:USD  39.40

20 травня

Австралійський тренер підкорив мережу гамою емоцій на Олімпіаді: відео

Дін Боксалл, тренер австралійської плавчині Аріарне Тітмус, прийшов в шалений захват після того, як його підопічна стала переможницею фінального запливу Олімпійських ігор на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Боксалл буквально збожеволів після фінішу Тітмус. Тренер зірвав з себе медичну маску, кричав, розмахував кулаком, ледь не вирвав огорожу трибун, а потім заплакав від радості. Відео з тренером стало вірусним в мережі.

Тітмус в запливі фінішувала з результатом 3 хвилини 56,59 секунди і випередила американку Кейті Ледекі, яка є п'ятикратною олімпійською чемпіонкою і 15-разовою чемпіонкою світу.

Раніше повідомлялося, що 13-річна японка стала чемпіонкою Олімпійських ігор в Токіо зі скейтборду в дисципліні "стріт".