НБУ:USD  40.40

18 червня

17 червня

Світоліна вдруге в кар'єрі вийшла у чвертьфінал Олімпіади

Перша ракетка України Еліна Світоліна в 1/8 фіналу Олімпійських ігор перемогла представницю Греції Марію Саккарі і завоювала путівку до чвертьфіналу.

Світоліна вдало розпочала матч і повела з рахунком 3:0, але до середини сету дозволила суперниці зрівняти рахунок, а потім і вийти вперед. У 11-му геймі Світоліна програла свою подачу і в наступному геймі Саккарі довела сет до перемоги. У другому сеті Світоліна зробила брейк в 4-му геймі і виграла партію, успішно захистивши свою подачу. У вирішальному сеті Світоліна зробила брейк в 3-му геймі, але незабаром програла свою подачу. Втім, в 7-му геймі Світоліна знову зробила брейк і після цього довела матч до перемоги.

Світоліна вдруге в кар'єрі зіграє в 1/4 фіналу Олімпіади. Минулого разу українка добиралася до цієї стадії в 2016 рік у Ріо, але тоді не зуміла пройти далі.

Еліна Світоліна (Україна) - Марія Саккарі (Греція) - 5:7, 6:3, 6:4

Раніше повідомлялося, що в 1/16 фіналу Олімпіади Світоліна перемогла Айлу Томлянович з Австралії.