RU  UA

Паралімпіада-2020: Україна завоювала перші медалі в Токіо

Українські спортсмени вибороли перші медалі на Паралімпійських іграх у Токіо. На рахунку України вже два срібла та одна бронза.

Подробиці - у сюжеті Апостроф News о 12:00 на Апостроф TV.

Бронзову винагороду здобула спортсменка Євгенія Бреус. Українка обіграла Єву Хаймаші з Угорщини у змаганнях із фехтування на візках. Фінальний поєдинок завершився із рахунком 15:10.

Спортсмен із Черкас Артем Манько у цих же змаганнях здобув срібло. У фіналі він поступився китайцю Лі Хао.

Ще одне срібло для України завоював плавець Антон Коль. Він здобув винагороду у запливі на спині на 100 метрів.

Антон Коль змагався від України у класі S1 з вродженим ураженням опорно-рухового апарату. На фініші українець майже зачепився за "золото", проте програв ізраїльтянину Іяду Шалабі всього на чверть секунди.

Офіційна церемонія відкриття Паралімпіади відбулася 24 серпня. Ігри триватимуть до 5 вересня.