26 квітня

25 квітня

24 квітня

23 квітня

Фантастичний камбек: Франція розправилася з Бельгією і вийшла у фінал Ліги націй, відео

У другому півфіналі Ліги націй збірна Франції здобула надвольову перемогу над національною командою Бельгії і вийшла у фінал турніру. Зустріч, що відбувалася в Турині на стадіоні "Альянц Стедіум", завершилася перемогою чинного чемпіона світу з рахунком 3:2.

Перша половина гри пройшла за невеликої ігрової переваги бельгійців. Її вони змогли втілити у два забиті м'ячі у виконанні Янніка Феррейри-Карраско і Ромелу Лукаку.

Проте вже до середини другого тайму французи змогли відігратися. Спочатку забив Карім Бензема, а потім пенальті реалізував Кіліан Мбаппе.

Кінець поєдинку вийшов дуже нервовмс. Спочатку судді скасували гол Лукаку через офсайд, а через три хвилини перемогу "триколірним" приніс Тео Ернандес.

Бельгія - Франція 2:3

Голи: Феррейра-Карраско, 37; Лукаку, 40 - Бензема, 62; Мбаппе, 69 (з пен.); Т. Ернандес, 90.

Раніше першим фіналістом Ліги націй стала Іспанія, яка обіграла Італію.