Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

"Динамо" не без проблем пройшло до 1/4 фіналу Кубка України: відео

Київське "Динамо" обіграло "Маріуполь" з рахунком 2:1 у виїзному матчі 1/8 фіналу Кубка України та вийшло до наступної стадії турніру.

Перший тайм поєдинку пройшов за величезної переваги чинного володаря трофею, який цілком міг оформити розгром, проте забив лише двічі.

Спочатку Беньямін Вербич виграв повітря після подачі кутового від Миколи Шапаренка та ударом головою відкрив рахунок.

А потім словенець записав на свій рахунок результативну передачу. Беньямін знову виграв другий поверх після подачі кутового, але цього разу він зробив пас на дальню стійку, де переправив сферу у ворота Артем Шабанов.

У другому таймі "Динамо" зіграло вже за рахунком, але без проблем довести справу до підсумкової перемоги не змогло. Нервову кінцівку гостям забезпечив Олег Очеретько, який забив на 85-й хвилині.

Кубок України, 1/8 фіналу

"Маріуполь" - "Динамо" - 1:2
Голи:
Очеретько, 85 - Вербич, 16; Шабанов, 33.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у феєричному матчі визначився перший чвертьфіналіст Кубка України.