• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

7 травня

"Шахтар" переміг у Ковалівці і вийшов у лідери чемпіонату України: відео

Донецький "Шахтар" обіграв ковалівський "Колос" у гостьовому матчі 14-го туру чемпіонату України. Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь "гірників".

Підопічним Роберто Де Дзербі вдалося досить швидко вийти вперед у поєдинку. На 15-й хвилині Микола Матвієнко замкнув точним ударом навіс зі штрафного від Алана Патріка.

Через 10 хвилин Фернандо подвоїв перевагу гостей у рахунку, реалізувавши вихід віч-на-віч із голкіпером господарів Євгеном Волинцем після пасу Артема Бондаренка.

Перед відходом на перерву "Колос" один м'яч відіграв - із передачі Володимира Лисенка ворота "гірників" вразив Олег Ільїн.

Крапку у грі на 72-й хвилині поставив Михайло Мудрик, який зблизька пробив Волинця після пасу Алана Патріка.

Чемпіонат України, 14-й тур

"Колос" - "Шахтар" 1:3
Голи:
Ільїн, 41 – Матвієнко, 15; Фернандо, 25; Мудрик, 72.

"Шахтар" вийшов у лідери чемпіонату України, набравши в 14 іграх 35 очок і скориставшись поразкою київського "Динамо" від полтавської "Ворскли". "Колос" (11 балів) посідає 11-те місце.