НБУ:USD  39.40

12 травня

11 травня

Український форвард забив у принциповому матчі у Європі: відео

Український форвард лісабонської "Бенфіки" Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем у виїзному матчі 16-го туру чемпіонату Португалії проти "Порту".

У самому дебюті другого тайму 26-річний нападник із кількох метрів замкнув простріл із правого флангу від Рафи Сілви вже майже у порожні ворота. Роман зробив рахунок у зустрічі 1:2.

Через шість хвилин українця замінили. "Бенфіка" до того часу залишилася у меншості і зрештою програла матч із рахунком 1:3.

Для Яремчука цей гол став сьомим у сезоні у складі "Бенфіки". Також він відзначився п'ятьма результативними передачами у 25 іграх за лісабонську команду.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що форвард збірної України видав шикарний матч у європейському чемпіонаті.