Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Довбик забив один з найшвидших хет-триків іспанського футболу, а Циганков добив: відео

Український форвард Артем Довбик відзначився трьома м'ячами у домашньому матчі з "Севільєю" (5:1) у 21-му турі чемпіонату Іспанії. Ще один м'яч на рахунку Віктора Циганкова.

До того ж, хет-трик Довбика став одним з найшвидших в іспанській Ла Лізі, повідомляє "Апостроф".

Дивіться: Довбик вже перший: "Жирона" у суперматчі перемогла іспанського гранда

Для цього Артему знадобилося 6 хвилин 32 секунди. Артем відзначився на 13, 15 і 19 хвилинах.

У другому таймі Віктор Циганков забив четвертий м'яч у ворота суперника. А масну крапку у матчі поставив уругваєць Крістіан Стуані, що традиційно вийшов на заміну замість Довбика.

Зазначимо, що Довбик з 14-ма голами ділить перше місце у бомбардирській гонці з Джудом Беллінгемом з "Реалу". А по системі гол+пас Артем найкращий у Примері - 14 голів + 5 передач.

"Жирона" ж очолює турнірну таблицю Ла Ліги, маючи в активі 52 очки. На одне очко відстає "Реал", але у Королівського клубу гра в запасі. Перевага над "Барселоною", яка йде третьою, складає 8 очок.

У наступному турі на "Жирону" чекає непроста виїзна гра з "Сельтою". Гра відбудеться 28 січня.