Субота, 27 квітня

27 квітня

Україна вийшла на Євро-2024: починаємо у Мюнхені

Збірна України вчетверте в історії зіграє на чемпіонаті Європи. У фіналі кваліфікації Євро-2024 "синьо-жовті" здобули перемогу над Ісландією.

Як повідомляє кореспондент "Апострофа" з Вроцлава, матч Україна – Ісландія закінчився з рахунком 2:1.

Як і у півфіналі з Боснією та Герцеговиною, наша команда першою пропустила. На 30-й хвилині Андрій Лунін не зміг врятувати наші ворота після точного удару Альберта Гвюдмюндссона.

Гол у відповідь відбувся на 54-й хвилині. Судаков діагоналлю зі своєї половини вивів на удар Циганкова, а Віктор ударом з 16 метрів рахунок зрівняв.

Здавалося б, зараз ми ісландців дотиснемо. Але не тут було. Ісландці спокійно оборонялися і невдовзі провели дві небезпечні атаки. У першому випадку врятував Лунін, зробивши ефектний сейв. А у другому удар був заблокований захисником.

Але "синьо-жовті" таки дотиснули суперника. На 84-й хвилині Судаков асистував Мудрику і Михайло чарівно пробив низом.

2:1 – Україна їде на ЄВРО, а Ісландія – додому на острів.

У фінальному турнірі Україна потрапила у групу Е, до Бельгії, Румунії та Словаччини. Починаємо 17 червня із Румунією. Матч відбудеться у Мюнхені.