• НБУ:EUR 43.10
НБУ:USD  40.40

2 липня

Франція обіграла Бельгію на Євро-2024

Матч 1/8 фіналу плей-офф Євро-2024 Франція - Бельгія пройшов 1 липня на стадіоні «Меркур Шпіль-Арена» в мальовничому місті Дюссельдорф, Німеччина: французи обіграли бельгійців з рахунком 1:0.

«Апостроф» провів текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Кевін Де Брюйне

Матч між Францією та Бельгією завжди був значущою подією у світі футболу, оскільки обидві команди мають багату історію та багато талановитих гравців.

Франція

Тренер: Дідьє Дешам.

Ключові гравці: Кіліан Мбаппе, Антуан Грізманн, Н'Голо Канте.

Система гри: 4-3-3 або 4-2-3-1

Бельгія

Тренер: Доменіко Тедеско.

Ключові гравці: Кевін Де Брюйне, Ромелу Лукаку, Жеремі Доку.

Склади команд:

Збірна Франції: Меньян (В), Кунде, Упамекано, Саліба, Ернандес, Канте, Чуамені, Рабіо, Грізман, Тюрам, Мбаппе (К).

Збірна Бельгії: Кастельс (В), Теат, Вертонген, Фас, Кастань, Карраско, Онана, Де Брюйне (К), Лукаку, Опенда.

Головний суддя: Гленн Нюберг (Швеція).

90+4´ Все, лунає фінальний свисток. Збірна Франції прямує в наступну стадію Євро-2024.

90+3´ Де Брюйне подає кутовий, м´яч перехоплено.

90+2´ Жеремі доку заробляє кутовий.

90´ До основного часу додано 3´.

89´ Заміна (Бельгія). Замість Яннік Карраско, на поле виходить Доді Лукебакіо.

88´ Заміна (Бельгія). Замість Тімоті Кастань, на поле виходить Шарль де Кетеларе.

85´ ГОЛ. Франція виходить вперед. Автоголом відзначився Ян Вертонген.

83´ Де Брюйне проривається в штрафний майданчик суперника і сильно пробиває між двох захисників в правий кут воріт. Надійна гра від голкіпера збірної Франції.

81´ Фол у нападі від Карраско.

78´ Небезпечний удар від Мбаппе, м´яч пролітає над поперечиною.

77´ Жовту карточку отримує Доменіко Тедеско.

76´ Жовта карточка для Ян Вертонгена.

74´ Кутовий для Франції. Грізман подає, захис бельгійців ліквідує загрозу.

71‘ Лукаку потужно пробив по воротах. Меньян на місці.

69´ Чуамені пробиває з льоту, вище воріт.

65´ Грізман пробиває з лінії штрафного, не влучно.

62´ Заміна (Бельгія). Замість Луа Опенда, на поле виходить Орель Мангала.

62´ Заміна (Франція). Замість Маркус Тюрам, на поле виходить Коло Муані.

62´ Надто сильно виконав передачу з кутового Де Брюйне.

61´ Де Брюйне на швидкості проходить двох суперників і віддає чудову розрізну передачу на Караско, той в свою чергу марнує чудовий момент. Кутовий для збірноії Бельгії.

60´ Фол від Жеремі Доку.

58´ Фол в атаці від Кунде.

56´ Знову удар від Мбаппе, повз ворота.

54´ Мбаппе на дриблінгу проходить двох захисників і завдає удару вище воріт.

51´ Непогана передача в штравну площу на Тюрама, який головою пробиває вище воріт.

50´ Кутовий для команди Франції.

49´ Чудовий удар від Чуамені в правий нижній кут воріт, чудова гра від голкіпера збірної Бельгії.

47´ Команди спокійно розпочинають другий тайм.

46´ Удар від воріт (Бельгія).

46´ Ми розпочинаємо другий тайм.

45+1´ Лунає свисток від Гленн Нюберга. Перший тайм завершено 0-0. Команди йдуть на перерву.

45´ Головний арбітр матчу компенсує 1´.

45´ Ернандес заробля кутовий.

43´ Грізман в штрафному майданчику суперника віддав пас на Тюрама, передача виявилась дуже за сильною.

41´ Небезпечний пас від Кунде, знову впевнена гра від захисту бельгійців.

39´ Мбаппе в штрафному майданчику обіграв двох суперників і віддав передачу, захист Бельгії її перехоплює.

37´ Кастельс перехоплює навісну передачу від Ернандеса.

36´ Порушення правил в атаці від Опенда. Штрафний для збірної Франції.

34´ Кунде виконав непогану передачу на Маркус Тюрама, але той пробиває вище воріт.

31´ Після невдалої передачі Тео Ернандеса м´яч виходить за межі поля.

27´ Удар Карраско опинився в штрафному майданчику збірної Франції і пробив по воротах. Удар заблоковано.

26´ Невелике пошкодження отримав Жеремі Доку. Але все гаразд він може продовжити гру.

25´ Третю жовту для своєї команди заробляє Андрієн Рабіо.

24´ Де брюйне небезпечно пробиває зі стандарту, сейв від Майка Меньян.

23´ Антуан Грізман отримує жовту карточку. Це вже другий гірчичник для гравців збірної Франції.

20´ Рабіо пробиває вище воріт.

18´ Після подачи кутового Тюрам пробиває повз ворота.

17´ Кутовий для збірної Франції.

15´ Жовту карточку заробляє Чуамені.

14´ Мбаппе пробиває вище воріт.

14´ Грізман виконає кутовий удар.

12´ Кунде віддав передачу в центр штрафного майданчика, но ніхто не відгукнувся.

10´ Грізман пробиває по центру воріт.

Простріл у штрафну від Грізмана перехоплює захист Бельгії.

Невдала спроба від Де Брюне віддати пас на Доку.