RU   UA   EN  

Неділя, 26 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.10
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

26 травня

25 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Катастрофа біля українського кордону: що відомо про загиблого співробітника Міноборони Білорусі

Співробітника Міноборони Білорусі Дмитра Костикова, тіло якого було знайдено на українсько-румунському кордоні після краху вертольота Ка-26, було помічено 5 березня у поїзді Мінськ-Львів.

Відповідна інформація була розміщена на сторінці пошуково-рятувального загону "Ангел" 30 березня, разом з оголошенням про зникнення чоловіка.

З тих пір про нього нічого не було відомо. В оголошенні були вказані його зовнішні прикмети.

Видання adevarul.ro повідомляє, що Дмитро Костиков був одружений, і поки не ясно, що він шукав в Румунії, так як у реєстратора не було ніяких ознак. Щоб дістатися до Румунії, чоловік не надав план польоту, який підтверджує припущення, що переліт був підпільним, і що пілот порушив повітряний простір Румунії.

Згідно з інформацією про місце роботи в Білорусі, пілот працював в приватній авіаційної компанії, але пропонував свої послуги і армії, що спеціалізується на оборонних і охоронно-рятувальних структурах.

Зниклий за професією був пілотом. Така інформація випливає з його резюме на спеціалізованому сайті. Також в резюме повідомляється, що Дмитро служив заступником командира вертолітного загону.

На сторінці чоловіки в соціальних мережах є багато фотографій його авіаційної життя, в тому числі і знімок Ка-26.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Улан-Уде (Росія) при зльоті впав вертоліт, загинуло четверо осіб.

Новости партнеров

Загрузка...