RU  UA  EN

Неділя, 23 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Світ

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

23 лютого

22 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Точка неповернення і "вершники Апокаліпсису": в ООН назвали 4 головні загрози для світу

Фото: Народна правда

Світ поступово наближається до точки неповернення і станом на 2020 рік на людство чигають чотири головні загрози.

Таку думку висловив Генсек ООН Антоніу Гуттеріш, передає ТАСС.

Генсек назвав виклики які стоять перед сучасним людством, вершниками Апокаліпсису.

На його думку, мова йде про геополітичну напруженість, яка виявляє себе у терактах і війнах. Друга небезпека - кліматична криза, що проявляється у щорічному зростанні температури. Третя проблема - глибока й глобальна відсутність довіри до політичних інститутів. Четвертий тривожний дзвінок - це технологічний прогрес. Адже цифрова безпека зараз на дуже низькому рівні й досягнення прогресу часто-густо використовують із злочинними намірами.

"Зростання температури продовжує бити рекорди. Мільйонам видів живих істот найближчим часом буде загрожувати вимирання. Наша планета горить. До того ж, технологічний прогрес йде швидше, ніж наші здібності йому відповідати - або навіть його усвідомлювати. Незважаючи на величезні блага, які несуть нові технології, відбувається зловживання ними для здійснення злочинів, розпалювання ненависті, поширення недостовірної інформації, гноблення і експлуатації людей, а також порушення приватного життя ", - сказав Гуттеріш.

Як інформував "Апостроф" раніше, шведська екоактивістка Грета Тунберг закликала учасників Всесвітнього економічного форуму в Давосі зупинити видобуток викопних видів палива, щоб зберегти нашу планету.

Новости партнеров