RU  UA  EN

Неділя, 22 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Світ

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

22 вересня

21 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

США випробували новий бойовий вертоліт: опубліковано відео

Американські військові провели експлуатаційні випробування нової версії легендарного бойового вертольота Apache (Boeing AH-64E).

Про це повідомляє "Naked Science".

В ході випробувань в Форт-Худі в Техасі модернізований "Апач" працював в зв'язці з безпілотним літальним апаратом (БПЛА) і наземними підрозділами в рамках відпрацювання нових методів взаємодії.

Випробування, крім іншого, торкнулися таких аспектів, як розвідка і атака наземних цілей.

Модифікація вертольота Lot/Version 6 зачіпає багато складових бортового радіоелектронного обладнання, даючи машині більш високі можливості з виявлення цілей, їх знищення, а також захисту від можливих загроз. AH-64E, крім іншого, отримав розширені можливості по роботі над морською поверхнею.

AH-64E - остання і найбільш технологічно просунута версія ударного вертольота AH-64. Раніше стало відомо, що оновлена апаратура дозволяє цьому вертольоту управляти в польоті відразу декількома БПЛА. А нові лопаті і двигуни підвищують льотно-технічні характеристики.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", американські компанії представили Міністерству оборони США вертоліт нового покоління SB-1 Defiant.

Новости партнеров

Загрузка...