RU  UA  EN

Неділя, 22 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Світ

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новости партнеров

Загрузка...

Stratfor показали на картах, куди можуть дістати ракети КНДР

У зону ураження ракетної зброї КНДР потрапляють не тільки столиця Південної Кореї, Сеул і прикордонні території, а й держави в радіусі 2000 кілометрів від місця запуску ракет. Про це свідчать дані американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.

Як відзначають аналітики, на озброєнні КНДР коштує від 50 до 100 одноступінчатих балістичних ракет середньої дальності під назвою Нодон-1 і Нодон-2, що відрізняються дальністю польоту і оснащенням. Також на озброєнні КНДР є балістичні ракети Тепходон-1 і Тепходон-2. Станом на 2006 рік Північна Корея може мати на озброєнні 25-30 ракет Тепходон-1.

Що стосується ракет Тепходон-2, то їх розробка поки триває, але перші випробування вже відбулися і виявилися провальними.

Крім того, північнокорейська артилерія, що базується на кордоні з Південною Кореї, може вразити значну частину території Південної Кореї, включаючи її столицю Сеул.

Детальніше про військовий потенціал КНДР читайте у матеріалі "Куди долетять ракети Північної Кореї: приватна розвідка США опублікувала карти".

Новости партнеров

Загрузка...