RU   UA   EN  

Вівторок, 21 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

21 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Латвії путінських дипломатів поставили на місце за "кримнаш"

У латвійському Даугавпілсі після втручання МЗС Латвії закрили виставку "Кримська весна: 5 років в рідній гавані", яка була організована за ініціативою генконсульства РФ.

Про це повідомляє "Європейська правда", посилаючись на місцеві ЗМІ.

Зазначається, що виставку відкрили минулого тижня в приміщенні Російського товариства в Даугавпілсі за сприяння генконсульства РФ до п'ятої річниці анексії Криму.

У ситуацію втрутився МЗС Латвії, і після переговорів з російським посольством виставку згорнули. У Російському товаристві підтвердили закриття виставки, зазначивши, що її можна буде переглянути в іншому місці, не уточнивши деталей.

Генконсульство Росії в Даугавпілсі рекламувало виставку в соцмережах, супроводжуючи рекламу пропагандистськими матеріалами про те, як нібито добре живеться людям в включеному Криму.

"Позиція міністерства закордонних справ щодо нелегальної анексії Криму Росією добре відома. І вона ще раз була повторена на минулому тижні, коли, на жаль, пройшло п'ять років з моменту так званого референдуму. У зв'язку зі згаданим випадком міністерство провело необхідні дипломатичні дії", - пояснив прес-секретар МЗС Латвії Яніс Бекеріс.

У свою чергу, мер Даугавпілса Андрій Елксніньш запевнив, що не був проінформований про проведення такої виставки.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Латвії на три місяці заборонили ретрансляцію програми російського телеканалу "Росія РТР".

Новости партнеров

Загрузка...