RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Стало відомо про зв'язок вибуху під Архангельськом з гіперзвукової ракетою Путіна

Британські ЗМІ вважають, що небезпечний витік радіації, який стався під час вибуху в Северодвинську, РФ міг бути спровокований випробуваннями пускової установки для гіперзвукової ракети Циркон, президент РФ Володимир Путін її представляв в лютому.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Безпосередньо після вибуху серед населення міст Северодвинськ і Архангельськ почалася паніка - люди кинулися в магазини і скупили питну воду та вино. Також в містах розібрали весь йод в аптеках, побоюючись радіаційного впливу.

Російська гіперзвукова крилата ракета "Циркон" входить до складу комплексу 3K22 "Циркон". Вона здійснює політ на маршовій ділянці на висоті 30-40 км - така висота польоту дозволяє збільшити дальність і швидкість ракети. Швидкість ракети 5-6 махів, вага бойової частини 300-400 кг.

Як повідомляв "Апостроф", кілька місяців тому російські пропагандисти в ефірі телеканалу "Росія 24" пригрозили США розміщенням ядерних ракет в безпосередній близькості до американських стратегічних військових центрів. Зокрема, вони послалися на заяву президента РФ Путіна, який говорив, що Росія підготує відповідь на можливе розміщення американських ракет в Європі. Також в Росії назвали цілі в США, за якими, "в разі загрози", РФ може випустити ракети "Циркон", серед на першому місці виявився Пентагон.

Новости партнеров

Загрузка...