На Запорізькій атомній електростанції завершили ремонтні роботи на важливій лінії електропередачі та енергетичній інфраструктурі, необхідній для ядерної безпеки. Попри успішний ремонт самої лінії, підключити її до мережі наразі неможливо через стан підстанції.

Про це повідомляє МАГАТЕ на сторінці в Х, передає "Апостроф".

Деталі ремонтних робіт

Ремонт вдалося провести під час тимчасового локального перемир'я. Фахівці відновили лінію електропередачі "Дніпровська" (750 кВ) та підстанцію Запорізької ТЕС, яка забезпечує резервне живлення через лінію "Фероплавна-1" (330 кВ).

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Як пояснив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі: 

"Лінія відремонтована, але її ще потрібно ввести в експлуатацію". 

Це пов'язано з тим, що підстанція, яка з'єднує лінію "Дніпровська" з мережею, отримала значні пошкодження. Ремонтні роботи на цьому об'єкті ще тривають, проте в МАГАТЕ не очікують їх завершення найближчим часом.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Раніше ми повідомляли, що 20 червня тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція в 20-те за час війни втратила зовнішнє електропостачання, що вкотре підкреслює нестабільну ситуацію з ядерною безпекою на об'єкті.

Завантаження...