У Києві на території одного з вищих навчальних закладів підпалили генератор та заклали саморобний вибуховий пристрій. Правоохоронці затримали підозрюваних на кордоні з Білоруссю.
Про це повідомляє поліція Києва.
Правоохоронці Солом’янського управління поліції Києва встановили, що до скоєння злочину можуть бути причетні двоє киян, віком 34 та 35 років.
Зокрема, один з них є військовослужбовцем, який самовільно залишив частину.
Фігурантів затримали на кордоні з Республікою Білорусь. Обидва чоловіки, переодягнувшись у військову форму, намагалися незаконно перетнути державний кордон.
Їм повідомили про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України – замах на вчинення терористичного акту. Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення.
Нагадаємо, що у Києві поліцейські затримали чоловіка, який скоїв квартирний грабунок та розбійний напад у Печерському та Голосіївському районах столиці.