У Києві на території одного з вищих навчальних закладів підпалили генератор та заклали саморобний вибуховий пристрій. Правоохоронці затримали підозрюваних на кордоні з Білоруссю.

Про це повідомляє поліція Києва.

Правоохоронці Солом’янського управління поліції Києва встановили, що до скоєння злочину можуть бути причетні двоє киян, віком 34 та 35 років.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Зокрема, один з них є військовослужбовцем, який самовільно залишив частину.

Фігурантів затримали на кордоні з Республікою Білорусь. Обидва чоловіки, переодягнувшись у військову форму, намагалися незаконно перетнути державний кордон.

Їм повідомили про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України – замах на вчинення терористичного акту. Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

 

 

 

Нагадаємо, що у Києві поліцейські затримали чоловіка, який скоїв квартирний грабунок та розбійний напад у Печерському та Голосіївському районах столиці.

Завантаження...